4 izb. BÚDKOVA ul. – HORSKÝ PARK – VILLA PENAT – JEDINEČNÉ VÝHĽADY A LOKALITA

Búdková, Bratislava, Slovakia
Byty
4 Izbový
1 Kúpeľňa
1 Garáže
120 m²
NÁDHERNÉ VÝHĽADY A SÚKROMIE, v dotyku s prírodou Horského parku a zároveň v tesnej blízkosti CENTRA A HRADU.
NL REAL ponúka na prenájom nový 4-izbový byt, ktorýsi ihneď zamilujete a stane sa vaším novým vysneným domovom.
Občas sa podarí vybudovať niečo výnimočné a výnimočné bývanie sa vytvorilo aj na Búdkovej ulici v Starom Meste vo ville PENAT.
Bývať kúsok od hradu a zároveň takmer v lese s panoramatickým výhľadom z postele na Bratislavský lesný park a Kamzík, myslím uznáte, sa naskytne iba ojedinele.
A to som Vám ešte nespomenul že v papučiach môžete zísť do obľúbených potravín YEME Búdková ktoré nazývajú “Best of Yeme”  kde umiestnili to najlepšie z ich ponuky. Ráno si tam môžete dať chutné fresh raňajky s výbornou Talianskou kávou, alebo nakúpiť čerstvé ryby či teplý poctivý chlieb ktorý pečú priamo v predajni.
Samozrejmosťou sú aj oddelenia s čerstvou zeleninou a mäsovými výrobkami od Slovenských výrobcov. Byt má priestrannú podlahovú výmeru 120 m2 a nachádza sa na 3.nadzemnom podlaží. . Taktiež je rožný a tak poskytuje maximálny komfort a súkromie.P
V byte boli použité pri zariaďovaní a stavbe iba kvalitné a nadštandardné materiáli. Steny medzi bytmi spĺňajú zvukovú nepriezvučnosť podľa normy. Vstupné dvere do bytu sú protipožiarne a bezpečnostné s triedou bezpečnosti 3. V byte sú namontované hliníkové okná a hliníkové zasklené steny. Každý byt má vlastný kotol – nástenný kondenzačný.
V cene prenájmu je k bytu jedno parkovacie státie v podzemnej garáži, odkiaľ vkročíte suchou nohou priamo do bytu.
Káblová TV a vysoko-rýchlostný internet je tiež zahrnutý v cene.
Tešíme sa na Vás na obhliadke a dúfame že práve tu nájdete svoj nový domov
CENA PRENÁJMU 1200,- Eur + 200,- Eur energie a správcovské poplatky
CENA KOMPLET 1400,- Eur / mesačne vrátane energii, správcovských poplatkov, parkovacieho státia, internetu a káblovej TV .
Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk
Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet mesačného nájomného ).
Fotografie nehnuteľnosti, text a 3D virtuálna prehliadka sú dielom a majetkom realitnej kancelárie © NLREAL, s.r.o. Ak potrebujete prenajať aj Vy svoju nehnuteľnosť a chcete aby bola kvalitne odprezentovaná a prenajatá čo najrýchlejšie a solídnemu nájomcovi, môžete sa s dôverou obrátiť na nás a urobíme maximum aj pre prenájom vašej nehnuteľnosti .
Kontaktujte nás : 0948 943 349

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-95959
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na prenájom
Spálne: 4
Kupeľne: 1
Garáž: 1
Úžit. plocha: 120 m²

Počet videní nehnuteľnosti: