1.5 izb. BAZOVSKÉHO ul. -46 m2 – Priestranná loggia – pivnica

Bazovského, Dúbravka, Slovakia
Byty
2 Izbový
1 Kúpeľňa
46 m²

! TENTO BYT JE AKTUÁLNE PRENAJATÝ

▶︎ Príjemný zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Bazovského ulici v Dúbravke.
▶︎ 39 m2 + 7 m2 loggia + pivnica 3 m2
▶︎ CENA 365,- Eur + 110,- Eur energie

NL REAL ponúka na prenájom veľmi príjemný 1,5 – izbový byt- DVE SAMOSTATNÉ IZBY v zrekonštruovanom bytovom dome na ulici BAZOVSKÉHO č. 1 – byt sa nachádza v blízkosti lesa, SUPER dostupnosť na MHD – električky, autobusy 20 minút DO CENTRA. Veľmi dobrý výjazd na diaľnicu, dobré parkovanie v okolí. Byt – orientovaný na príjemnú tichú a svetlú juho-západnú stranu 39,25m2 + cca 7,32m2 loggia ( balkón) – spolu rozloha 46,57m2 + PIVNICA cca 3m2, poschodie 5 ( PIATE ) z ôsmich. Byt sa nachádza na začiatku DÚBRAVKY. Byt je veľmi pekne a kvalitne zariadený, príjemne presvetlený – celá juho-západne orientovaná stena je presklená oknami , okno je v izbe v kuchyni aj pol izbe. Priestranná veľká a samostatná izba. Samostatná uzatvárateľná kuchyňa. Samostatná pol-izba ( rozmer 225cm x 255 cm + šatník 1.6 m x 1,2 m) so šatníkom. Samostatná kúpeľňa s vaňou. Samostatné WC. Veľmi tiché, čisté a príjemné bývanie.

Priestorové usporiadanie bytu : zo vstupnej chodby je vstup do WC a do kúpeľne v ktorej sú dvoje dvere a cez druhé dvere sa dá prejsť do kuchyne. Z chodby je vstup aj do veľkej izby z ktorej sa dá vojsť tiež do kuchyne a je z nej aj vchod na loggiu. Z kuchyne je vchod aj do menšej pol-izby so šatníkom – TÁTO MENŠIA IZBA MÁ ROZMER 225cm x 255 cm + ŠATNÍK 160cm x 120cm.V bytovom dome je nový výťah, nové vstupné dvere z oboch strán. Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite, plnej zelene v blízkosti TESCO , LIDL, BILLA- možnosť rekreácie – športu – SUPER LOKALITA. Kompletná občianska vybavenosť v blízkosti a pešej dostupnosti – obchody, lekári, služby, relax. BYT JE TREBA VIDIEŤ NA ŽIVO. JE ZARIADENÝ AKO NA FOTOGRAFIÁCH.

Táto lokalita je veľmi vyhľadávaná svojou polohou, blízkosťou do centra, kompletným občianskym vybavením a dopravnou dostupnosťou, MHD v pešej dostupnosti autobusy – električka.
POZRITE SI TENTO BYT AJ V 3D VIRTUÁLNEJ PREHLIADKE A PREHLIADNITE SI HO CELÝ Z POHODLIA DOMOVA
3D PREHLIADKU si môžete pozrieť na web stránke po skopírovaní nižšie priloženého odkazu

Možnosť pripojenia UPC televízie a internetu na vlastnú zmluvu

Cena nájmu 365,-€ + 110,-€ .
Cena 475,-€ komplet.

Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE .
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-44496
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na prenájom
Spálne: 2
Kupeľne: 1
Úžit. plocha: 46 m²

Property address:

Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Bazovského, Dúbravka, Slovakia

Počet videní nehnuteľnosti: