2 izb. Závodná ul. – Bratislava II – Výborná a dostupná ponuka

Závodná, Bratislava, Slovakia
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Byty
2 Izbový
1 Kúpeľňa
1 Garáže
35.5 m²

——— PREDANÉ ! ————-

 

NL REAL exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome, ktorý sa nachádza na 2.p./9. Byt sa nachádza na Závodnej ulici v mestskej časti Podunajské Biskupice, Bratislava II – Ružinov.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Byt má výmeru 35,5 m2, je orientovaný na západ, s pekným výhľadom do zelene, ktorý umocňujú veľké plastové okná (s interiérovými žalúziami) a v obývačke aj balkónové okno so vstupom na francúzsky balkón, vďaka ktorým je byt aj pekne presvetlený. Interiér bytu je vybavený štandardom, vrátane nábytku, ktorý v prípade záujmu zostáva, a to v cene bytu. Výhodou bytu je samostatné WC a priestor v chodbe, ktorý možno použiť ako menší šatník, či ako odkladací priestor. V spálni sa nachádza rolldor. V dome sú dva výťahy, elektrický domový vrátnik a bezbariérový vstup.

Okolo domu je kľudné, dobrá dostupnosť na MHD a niekoľko minút na pešo k obchodnému centru s Kauflandom a Malému Dunaju, ktorého brehy sú veľmi obľúbené na pohybovú aktivitu, vrátane cykloturistiky a prechádzok. V blízkosti Vrakunský lesopark.

Veľmi dobrá investícia aj pre začínajúceho investora, 2-izbový byt za cenu 90 tisíc eur už nieje možné zadovážiť. Pri dnešných nízkych úrokových sadzbách a dobrému dopytu po prenájmoch v Bratislave, je to veľmi istá a zaujímavá príležitosť.
Prenájom totožného bytu, v tomto bytovom dome sa pohybuje v rozmedzí 430-490,- Eur. Záleží od vybavenosti bytu.

POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom byte. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní, s pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU sa Vám spustí automaticky na tomto odkaze : http://3dobhliadka.sk/zavodna

CENA :
– Byt 89,900,- Eur
– parkovacie státie 5,000,- Eur ( státie sa nachádza v uzavretom areáli, za elektricky ovládanou rampou)
– pivnica 3000,- Eur

PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj všetkých poplatkov spojených s predajom a prevodom na katastri.
Autorizovaná zmluva advokátom pre Vás predstavuje najvyššiu formu právnej ochrany pri kúpe nehnuteľnosti.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE telefonicky 0948 943 349, TELEFONOVAŤ môžete denne do 22:00 hod
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-8746
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na predaj
Spálne: 2
Kupeľne: 1
Garáž: 1
Úžit. plocha: 35.5 m²

Počet videní nehnuteľnosti: