3 izb. RUŽOVÁ DOLINA – RUŽINOV – Pekný byt po kompletnej rekonštrukcii – bývajte ako prvý

Ružová dolina, Bratislava, Slovakia
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Byty
3 Izbový
1 Kúpeľňa
74 m²

! TENTO BYT JE AKTUÁLNE PRENAJATÝ

NL REAL ponúka do prenájmu 3izb byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii. Byt sa nachádza na ulici Ružová dolina č. 12 Ružinove 74m2, OV, , p.6/12, výťah, byt s bezpečnostnými dverami, lodžia 6m2 + odkladací priestor na chodbe pred bytom na odkladanie bicyklov.

Byt je zariadený vrátane spotrebičov – presne tak ako je na fotografiách.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby s vešiakovou zostavou. Z chodby sa vchádza do samostatného WC, kúpeľne s vaňou, veľkej obývacej izby a spálne. V byte je samostatná kuchyňa so samostatnou komorou. Byt je zabezpečený bezpečnostnými dverami. Byt je veľmi priestranný, svetlý a vzdušný – veľmi tichý a príjemný. V byte sú dve samostatné spálne s posteľami. Je možnosť prenájmu aj pre 4 osoby. Okolie bytového domu poskytuje veľmi dobrú občiansku vybavenosť vrátane školy a škôlok, detské ihrisko, MHD zastávka 100m, kúpalisko . Byt je zariadený presne ako je možné vidieť na fotografiách. Je to byt ktorý je vo výbornej lokalite – úžasná dostupnosť kamkoľvek v rámci Bratislavy MHD aj autom.

Cena nájmu 480,- Eur + cca 220,-€ zálohovo energie podľa počtu osôb – DOHODA( studená a teplá voda, kúrenie, plyn, elektrina, správcovské poplatky )
KBTV a INTERNET si zriaďujú nájomníci na svoju zmluvu.

Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet nájomného).

AK SA NEDOTELEFONUJETE, TAK PROSÍM NAPÍŠTE SMS alebo MAIL OHĽADNE KTORÉHO BYTU STE TELEFONOVALI – OZVEME SA VÁM.

Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE . AK HĽADÁTE PRENÁJOM A NEVIETE NÁJSŤ SPRÁVNU PONUKU, tak napíšte mail s požiadavkami aký byt hľadáte a budeme vám priebežne posielať AKTUÁLNE PONUKY.
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Chcete aj Vy prenajať vašu nehnuteľnosť ? Chcete slušných nájomníkov, rýchle prenajatie nehnuteľnosti do 14 dní, kvalitnú inzerciu na všetkých realitných portáloch, kompletný právny servis a odbremenenie od starostí pri obhliadkach ? Kontaktujte
nás a radi pomôžeme aj Vám

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-54854
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na prenájom
Spálne: 3
Kupeľne: 1
Úžit. plocha: 74 m²

Počet videní nehnuteľnosti: