1 izb. DONNEROVA ul. – KARLOVA VES – Krásna loggia

Donnerova, Karlova Ves, Slovakia
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Byty
1 Izbový
1 Kúpeľňa
43 m²

NL REAL ponúka do prenájmu zrekonštruovaný jednoizbový byt (plastové okná, plávajúce podlahy, kúpeľňa, WC) na Donnerovej ul. v Karlovej Vsi – v tesnej blízkosti Líščieho údolia s veľmi pekným výhľadom do Líščieho údolia, v tichom prostredí plnom zelene

4. z 8 poschodí, výťah, loggia po celej šírke bytu, 35m2 + 8 m2 loggia, v blízkosti je veľmi dobrá občianska vybavenosť, všetky služby , obchody v pešej dostupnosti.

Bytový dom je oproti fotografiám po rekonštrukcii- zateplený, nové balkóny, vstupné dvere. Doprava do centra mesta: 15 min. MHD (zástavka 250 m) / 10-15 min. autom. Zariadenie: chladnička, práčka, mikrovlnka, vstavané skrine – jedna na chodbe a jedna veľká v izbe – naozaj veľa úložného priestoru.

POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom byte. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní s pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU Vám spustí automaticky na tomto odkaze : https://bit.ly/3kYx9uq

Cena nájmu je 345,-€ + zálohovo energie 45,-€ 1 osoba komplet 390,-€
V prípade dvoch osôb komplet cena vrátane energií 400,-€ Internet a televízia nieje v cene

Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii – všetky platby vo výške komplet mesačného nájomného.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE telefonicky 0948 943 349 AK SA NEDOTELEFONUJTE, TAK PROSÍM NAPÍŠTE SMS alebo MAIL OHĽADNE KTORÉHO BYTU STE TELEFONOVALI – OZVEME SA VÁM. ( na všetky sms a maily reagujeme, ak je však iba zmeškaný hovor a nepríde správa, tak keď aj zavoláme späť väčšinou volajúci nevie na ktorý byt telefonoval – preto prosím napíšte sms. )
TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00 hod. aj v SO a NE

Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-59649
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na prenájom
Spálne: 1
Kupeľne: 1
Úžit. plocha: 43 m²

Počet videní nehnuteľnosti: