3 izb. TOMÁŠIKOVA ul. – Novostavba “NIDO”- pri jazere Kuchajda

Tomášikova, Bratislava, Slovakia
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Byty
3 Izbový
1 Kúpeľňa
2 Garáže
102.4 m²

! TENTO BYT JE AKTUÁLNE PRENAJATÝ

NL REAL ponúka na prenájom EXKLUZÍVNY 3-izbový byt v NOVO-postavej dizajnovej novostavbe “NIDO” vedľa jazera Kuchajda na Tomášikovej ulici v mestskej časti Nové Mesto – Bratislava III.

Bývanie v tomto projekte a lokalite si zamilujete. Okolie bytového domu je uzavreté iba pre obyvateľov, je plné zelene a kvetov. K dispozícii sú lavičky a detské ihrisko. Presne oproti sa nachádzajú obľúbené potraviny YEME, kde nakúpite kvalitné a čerstvé produkty. Ráno si tam doprajete chutné fresh raňajky a výbornú Taliansku kávu. Ak budete potrebovať vybaviť nový pas, občiansky preukaz alebo prihlásiť auto tiež vás nečaká žiadne cestovanie, ihneď veďla YEME sa nachádza klientske centrum kde vybavíte všetky úradné dokumenty. Za klientskym centrom sa nachádza Fresh Market ktorý si obľúbia všetci milovníci dobrého jedla a zdravého životného štýlu. Pod jednou strechou nájdete viac ako 40 predajní, 30 reštaurácií a 20 trhových stolov.

Toto všetko a mnoho ďalšieho máte v pešej dostupnosti do 3 minút od vášho nového bývania.
Vašou najobľúbenejšou častou v tomto byte sa určite stane priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou ktorá má 42,7 m2. Z obývačky je vstup na balkón ktorý ma 9,7 m2 s výhľadom do átria bytového domu a na futbalové ihrisko za ktorým sa ihneď nachádza jazero Kuchajda. Nadštandardná kuchynská linka je vyrobená na mieru s kompletným vybavením. Z kuchynskej časti sa prechádza do zariadenej predsiene z ktorej prejdete do druhej časti bytu . V druhej časti bytu sa nachádza kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, šatník, detská izba ( ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa), hlavná spálňa. Z obidvoch izieb je prístup na priestranný balkón (9,8 m2).
Podlahový výmera bytu celkom vrátane balkónov – 102,4 m2
Podlahový výmera bytu bez balkónov – 82,9 m2
Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží

Pocit z bývania v tomto byte môžete zažiť len na živej obhliadke, ale pred tým ak vás táto ponuka zaujala sme pre vás pripravili 3D virtuálnu prehliadku v ktorej sa po tomto byte môžete poprechádzať z pohodlia kde sa práve nachádzate.
Po byte sa prechádzate myšou alebo prstom na vašom mobilnom telefóne.
3D PREHLIADKU SPUSTÍTE NA TOMTO LINKU : https://bit.ly/2xY4vTk
Prenajíma sa kompletne zariadený ako na fotografiách.

Parkovanie je zabezpečené v podzemnej garáži. V cene prenájmu je zahrnuté jedno parkovacie státie, v prípade záujmu je možné prenajať aj dve parkovacia státia za príplatok.

CENA PRENÁJMU – 1450,- EUR / mesačne vrátane energii a správcovských poplatkov
( v cene 2. parkovacie státie)

Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet nájomného).
Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-4546464
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na prenájom
Spálne: 3
Kupeľne: 1
Garáž: 2
Úžit. plocha: 102.4 m²

Počet videní nehnuteľnosti: