NL REAL ponúka na prenájom 2 izbový byt na vo veľmi obľúbenej lokalite, na Narcisovej ulici v mestskej časti Ružinov.
Byt sa nachádza na 6. poschodí, s veľkou loggiou cez celú dĺžku bytu a je orientovaný na výbornú južnú stranu. Podlahová výmera bytu je 44 m2 + 9 m2 loggia.
Dispozičné riešenie : vstupná chodba, samostatné WC a kúpeľňa, obývačka so vstupom na loggiu, kuchyňa ( v kuchyni bude nový sporák a chladnička ) , z kuchyne je vstup do spálne .
Výborná a tichá lokalita, ponúka všetko čo potrebujete ku kvalitnému mestskému bývaniu. V tesnej blízkosti sa nachádza nákupné centrum OC Retro, jazero Rohlík a Štrkovec, krásny park Andreja Hlinku, zastávky električiek a trolejbusov.
POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom byte. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní s pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU Vám spustí automaticky na tomto odkaze : https://3dobhliadka.sk/narcisova
V byte je nadštandardne veľa odkladacích priestorov. Taktiež je možné prenajať samostatnú garáž s elektrikou za cenu 70,- Eur / mesiac.
INTERNET OD UPC je zahrnutý v cene prenájmu
CENA – 356,- Eur + 144,- energie a správcovské poplatky pre jednu osobu
CENA KOMPLET : 500,- Eur / jedna osoba
2. osoby + 30,- Eur energie
– možnosť k bytu prenajať samostatnú garáž za cenu 70,- Eur
Byt je ihneď voľný k prenájmu
Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet mesačného nájomného ).
Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: makler@nlreal.sk