PREDANÉ -MODERNÁ VILA V EXKLUZÍVNEJ LOKALITE – VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V DOTYKU S PRÍRODOU

Marianka, Slovakia
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Moderné vily
7 Izbový
3 Kúpeľňa
1 Garáže
280 m²

 

Bývať 20 minút autom od centra Bratislavy a zároveň v lese?
Do svahu zasadená moderná vila s panoramatickým výhľadom na les, vás upúta na prvý pohľad. Pri stavbe bol kladený dôraz pre maximálne využitie, priestoru a funkčnosti. Na obytnej ploche 280 m2 nájdete všetko čo od nadštandardného bývania očakávate.

Chcete vidieť všetky fotky a dozvedieť sa o tejto nehnuteľnosti čo najviac ? Tak prosím prejdite na web stránku www.vilamarianka.sk kde nájdete všetky potrebné informácie, vrátane 3D virtuálnej prehliadky v ktorej sa môžete po tomto dome poprechádzať ako naživo.

Hľadanie nového bývania býva náročné. Nájsť vhodnú ponuku vo výbornej lokalite, príjemných susedov a pritom všetkom sa ešte zmestiť do rozpočtu . Množstvo dobrých ponúk na bývanie sa ani nedostane do verejnej inzercie na realitné portály a preto ste pri hľadaní svojho vysnívaného domova mohli nadobudnúť pocit že sa nič zaujímavé nedá kúpiť.

Poďte sa s nami pozrieť na túto zaujímavú ponuku, ktorá sa nachádza v exkluzívnej lokalite a na realitnom trhu sa objaví iba výnimočne.

NL REAL ponúka na predaj novostavbu rodinnej vily, v exkluzívnej časti obce Marianka. Obec Marianka je známe pútnické miesto, najstaršie na území bývalého Uhorska. Nachádza sa na úpätí Malých Karpát, severne od hlavného mesta Bratislavy.

Do svahu zasadená moderná vila s panoramatickým výhľadom na les, vás upúta na prvý pohľad. Pri stavbe bol kladený dôraz pre maximálne využitie, priestoru a funkčnosti. Na obytnej ploche 280 m2 nájdete všetko čo od nadštandardného bývania očakávate.

– Na prízemnom podlaží sa nachádza garáž s elektrickou bránou a veľkorysou výmerou 40 m2, z garáže je priami vstup do predsiene odkiaľ po schodoch prejdete do priestrannej chodby. Doľava máte vstup do presvetlenej izby s terasou z ktorej môže byť úžasná galéria . Za touto izbou sa nachádza technická miestnosť kde je práčovňa s kotolňou. Na pravej strane chodby sa nachádza samostatné WC a priestranná miestnosť ktorej využitie už bude na vás. Môžete si tam spraviť, sklad, herňu alebo obrovský šatník.

Po schodoch s bočným bodovým osvetlením a preskleným zábradlím prejdeme na prvé poschodie, do nádhernej presvetlenej chodby ktorá podčiarkuje charakter tejto modernej vily. Naľavo sa nachádza pracovňa kde kreatívne môžete zhmotňovať vaše nápady a riešiť pracovné záležitosti z pohodlia domova. Za pracovňou sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa. Do prava prechádzame do hlavnej časti tohto poschodia, ktorú budete vy a vaša rodina milovať. Nádherný presvetlený priestor, kde sa nachádza na mieru vyrobená kuchynská linka, ktorá je kompletne vybavená kvalitnými elektrospotrebičmi, rúra na pečenie, mikrovlná rúra, umývačka riadu, vstavaná chladnička s mrazničkou a samozrejme nesmie chýbať aj samostatná chladnička na vami vybrané kvalitné víno. Za kuchynskou časťou sa nachádza jedáleň v ktorej si budete pochutnávať na doma pripravenom lahodnom jedle. A prichádza to hlavné obývacia izba kde budete tráviť svoj oddychový čas a v zimných mesiacoch vás pritom bude príjemne hriať a vytvárať atmosféru domova moderný krb s čistými líniami. Ale tu sme ešte na tom poschodí neskončili, z jedálne je vstup na obrovskú terasa s krásnym výhľadom, predstavte si tie úžasne rána keď si tam budete vychutnávať teplú kávu a k tomu úžasne raňajky a pritom všetkom budete mať nádherný výhľad na kopce a les. Žiadny mestský ruch iba úžasne ticho a čerstvý vzduch ktorý vám urobí každé ráno krajším.

Po dlhom dni prichádza večer a my sa presunieme na druhé nadzemné podlažie domu kde sa nachádza nočná časť. Opäť sa nachádzame v priestrannej presvetlenej chodbe odkiaľ sa dostaneme do 3 spálni, dvoch kúpeľní, na ďalšiu nádhernú terasu a taktiež do záhrady kde sa nachádza aj kryte posedenie. V letných mesiacoch tu môžete usporiadať úžasné grilovačky, rodinné oslavy alebo si len v kľude ľahnúť na lehátko a načerpať energiu a vitamín D. Prvá spálňa sa momentálne využíva ako šatník, aké využite tejto izby zvolíte vy je už na vás. Druhá spálňa je hlavná s vlastnou priestrannou kúpeľnou kde sa nachádza rohová vaňa a WC. Zo spálne je taktiež vstup na terasu. Na konci chodby sa nachádza samostatná kúpeľňa a tretia spálňa.

Dom je postavený na súkromnej ulici, kde majú povolený vstup iba majitelia domov
a ich návštevy. Čo Vám bude zaručovať maximálny komfort, nakoľko na ulici sa pohybujú iba obyvatelia domov a žiadne cudzie osoby.

Výhodná investícia a kúpa

Realizácia a výstavba samotného domu a oporných múrov okolo celého domu značne
presiahla aktuálnu predajnú cenu. Dnes by stavba takéhoto domu bola o niekoľko sto
tisíc eur vyššia. Táto výhodná cena je z dôvodu riešenia súkromných a rodinných
záležitostí predávajúceho. Pri rýchlom jednaní je ešte možnosť miernej dohody na cene.
Pri stavbe sa na ničom nešetrilo – výstavba bola plánovaná ako životná investícia
a bývanie na celý život.

CENA – 590.000,- Eur

Máta záujem o uvedenú nehnuteľnosť?
Radi vás touto výnimočnou nehnuteľnosťou prevedieme na živej obhliadke, kde Vám ukážeme všetko čo sa nachádza dnu aj vonku. Vysvetlíme vám ako prebiehala stavba domu, z akých materiálov bola nehnuteľnosť realizovaná a čo všetko získate jej kúpou.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE telefonicky 0948 943 349 TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj všetkých poplatkov spojených s predajom a prevodom na katastri

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-99333
Typ nehnuteľnosti: Moderné vily
Typ: Na predaj
Spálne: 7
Kupeľne: 3
Garáž: 1
Úžit. plocha: 280 m²

Počet videní nehnuteľnosti: