KRÁSNY RD S BAZÉNOM NA OBROVSKOM POZEMKU

Slnečné jazerá - juh, Senec, Slovakia
Rodinné domy
4 Izbový
2 Kúpeľňa
1 Garáže
240 m²

PONÚKAME NA PREDAJ RODINNÚ VILU NA KRÁSNOM VEĽKOM POZEMKU O ROZLOHE 14,191 m2 (350×45 m), KTORÁ SA NACHÁDZA IBA 2 km OD SENECKÝCH JAZIER V TICHEJ ČASTI NA KONCI OBCE RECA KTORÁ JE TIEŽ VZDIALENÁ IBA 30 MINÚT OD CENTRA BRATISLAVY. RÝCHLEJŠIA DOSTUPNOSŤ DO OBCE JE ZLEPŠENÁ VĎAKA NOVO-VYBUDOVANÉMU DIAĽNIČNÉMU ZJAZDU SENEC- BLATNÉ.

– NA POZEMKU SA NACHÁDZA KRÁSNY KRYTÝ CELOROČNÝ BAZÉN SO SLANOU VODOU S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM DO KOMPLETNE VYBUDOVANEJ ZÁHRADY S AUTOMATICKOU ZÁVLAHOU.

– ČASŤ POZEMKU 45×80 m (3600m2) JE OPLOTENÁ KVALITNÝM VYSOKÝM BETÓNOVÝM MÚROM KTORÝ ZARUČUJE MAXIMÁLNE SÚKROMIE.

– VIACERÉ MOŽNOSTI VYUŽITIA -RODINNÉ BÝVANIE ALEBO MOŽNOSŤ PRENAJÍMANIA CEZ AIRBNB, APARTMÁNY NA SENECKÝCH JAZERÁCH SA PRENAJÍMAJÚ V PRIEMERE ZA 200,- EUR / noc pre max. 8 osôb . PRÍPADNE NA ZADNEJ ČASTI MOMENTÁLNE NEVYUŽÍVANÉHO POZEMKU MOŽNOSŤ VYBUDOVANIA RANČU, CHOVU ALEBO PESTOVANIA VĎAKA VÝBORNEJ JUŽNEJ POLOHE.

– VSTUP DO DOMU JE ZABEZPEČENÝ DVOMI BRÁNAMI V PREDNEJ ČASTI POZEMKU. ELEKTRICKOU DIAĽKOVO OVLÁDANOU BRÁNOU SA DOSTANETE KU VSTUPU DO PRIESTRANNEJ DVOJ-GARÁŽE. MANUÁLNOU BRÁNOU SA DOSTANETE DO VY-DLÁŽDENÉHO NÁDVORIA DOMU KDE SA NACHÁDZA ĎALŠIA VEĽKÁ SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ A VSTUP DO DOMU A NA POZEMOK .

– CELÝ DOM, OPLOTENIE A STAVBY NA POZEMKU SÚ POSTAVENÉ Z NAJKVALITNEJŠÍCH MATERIÁLOV KTORÉ BOLI V DOBE STAVBY AKTUÁLNE NA TRHU.
– Dôraz bol vedený na kvalitu a bezpečnosť stavby . Všetko je vo výbornom stave a plne funkčné. Dom má špeciálnu protiradónovú izoláciu a je kompletne zabezpečený bezpečnostným a kamerovým systémom.

– Stavba bola realizovaná a je celá z tehál Wienerberger. Dom je vysoko energetický úsporný a celý je ešte zateplený 15 cm obkladom.

-Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom, prípadne kombináciou s kúrením v krbe ktorý sa nachádza v obývačke. Na pozemku sú dve studne. Vlastná voda je prečisťovaná zariadením f. Marlus, zmäkčovaná a dezinfikovaná UV lampou. Dom má samostatnú čističku odpadových vôd.

-V prvej polovici pozemku sa nachádza aj samostatne stojaci altánok na letné posedenia s vymurovaný záhradným grilom. Taktiež sa tam nachádza aj veľká zeleninová záhrada, krásne zdravé ovocné stromy ktoré majú krásnu úrodu – marhule, višne, čerešne atď. , murovaná voliéra pre psov a priestor pre odkladanie ručného náradia do záhrady a ostatných záhradných potrieb.

– Dom má štyri samostatné izby. Veľkú kuchyňu s jedálňou a samostatnou miestnosťou na skladovanie potravín, vstupnú halu.Dom je kompletne podpivničený. Úžitková plocha : suterén 90 m 2 , prízemie 75 m2 + 22 m2 terasa
, druhé poschodie 75 m2 + 35 m2 terasa – celková plocha spolu 297 m2 . Dve veľké terasy ktoré sa dajú použiť aj ako veľké zimné záhrady. Poprípade sa dá spodná terasa využiť na rozšírenie obývačky, aby vznikol krásny vzdušný priestor s nádherným výhľadom do záhrady a výbornú atmosféru by pri dlhých zimných večeroch v tomto úžasnom priestore dotváral moderný drevený krb ktorý je v obývačke už inštalovaný . V suteréne sa nachádza veľká garáž na dve autá + dielňa, komora, kotolňa spojená s práčovňou, samostatné WC. Pod veľkou terasou je samostatná veľká miestnosť na skladovanie náradia, kosačiek a príslušenstva k záhrade a v tejto miestnosti je aj samostatná studňa.

V obci je kompletná a veľmi dobrá občianska vybavenosť. Z uvedeného domu je veľmi dobrá dostupnosť smerom do Senca, Bratislavy, Trnavy, Galanty, Sládkovičova, Serede. V blízkosti autobusová zastávka, na vlakovú stanicu cca 400 metrov.

-PREDAJNÁ CENA nehnuteľnosti – 410, 000,- Eur
NEHNUTEĽNOSŤ JE PRIPRAVENÁ K OKAMŽITÉMU PREDAJU

PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj poplatkov na katastri spojených s predajom.
Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: makler@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-5495
Typ nehnuteľnosti: Rodinné domy
Typ: Na predaj
Spálne: 4
Kupeľne: 2
Garáž: 1
Úžit. plocha: 240 m²

Počet videní nehnuteľnosti: