INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Námestie 1. mája – pri hoteli Tatra – Výborná lokalita -súkromný dvor

Námestie 1. mája, Bratislava, Slovakia
Byty
4 Izbový
2 Kúpeľňa
122 m²

NL REAL ponúka na predaj výbornú investičnú príležitosť v lukratívnej lokalite, na Námestí 1. mája v mestskej časti Staré Mesto. ( pri PREZIDENTSKOM paláci – vedľa hotela Tatra )

Priestor je možné prerobiť na veľmi zaujímavý byt, rozdelený na 4 samostatné spálne, veľkú spoločenskú miestnosť s jedálňou, kuchyňu, 2x kúpeľňu, samostatné wc a šatník.
Vďaka stúpajúcemu trendu nájomného bývania a vysokom dopyte v Bratislave po prenájme samostatných izieb, je možné vďaka tejto výbornej dispozícii a lokalite z priestoru vyťažiť maximum.
– Cena prenájmu jednej izby v tomto byte by mohla byť v rozmedzí 340-370,- Eur ( 1400,- Eur / mesiac )
– Taktiež je možné zisk ešte navýšiť krátkodobým prenajímaním cez AirBnb ( 2-3 tisíc Eur / mesiac )

VÝHODY TEJTO PONUKY –

Byt sa síce nachádza v rušnej centrálnej časti mesta, ale je orientovaný do uzatvoreného dvora prístupného iba majiteľom domu.
Jeho orientáciou do vnútrobloku, je minimalizovaný ruch a prašnosť z ulice.

Lokalita, ako základ dobre investície. Výnos touto kúpou budete čerpať nielen na základe výberu nájomného, ale aj na medziročnom percentuálnom stúpaní ceny danej nehnuteľnosti.

Zaujímavá dispozícia a veľkosť. Priestor je možné využívať na veľa spôsobov, či už ako doteraz kancelársky priestor, alebo bytový priestor na prenajímanie, taktiež možnosť vytvorenia vlastného bývania alebo na iné podnikateľské účely.

PODLAHOVÁ VÝMERA BYTU JE : 122 m2

POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom dome. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní, z pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU sa vám spustí automaticky na tomto odkaze : https://3dobhliadka.sk/staremesto

CENA : 330,000 Eur

PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj všetkých poplatkov spojených s predajom a prevodom na katastri

BLIŽŠIE INFORMÁCIE telefonicky 0948 943 349 TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-9999
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na predaj
Spálne: 4
Kupeľne: 2
Úžit. plocha: 122 m²

Počet videní nehnuteľnosti: