3 izb. DIZAJNOVÝ ÚPLNE NOVÝ BYT – ŠANCOVÁ ul. STARÉ MESTO

Šancová, Bratislava, Slovakia
€ 800 /mesačne
Byty
3 Izbový
1 Kúpeľňa
1 Garáže

▶︎ 3 izbový – DIZAJNOVO ZARIADENÝ – NOVÝ BYT NA ŠANCOVEJ ulici – TICHÝ BYT S KRÁSNYM VÝHĽADOM A KREATÍVNYM HOMEOFFICOM

NL REAL ponúka na prenájom NOVÝ 3 izbový BYT, v širšom centre Starého Mesta v novostavbe “VILA ĽADOVÁ” na Šancovej ulici.

Nachádza sa v jednej z najlukratívnejší častí mesta v tesnej blízkosti bratislavského Račianskeho mýta s vynikajúcou dopravnou i pešou dostupnosťou. Moderná a svieža architektúra prináša do existujúcej zástavby nový vietor no zároveň toto stabilizované územie v plnej miere rešpektuje.

To čo tento byt charakterizuje je odľahčený a vzdušný interiér, decentná škandinávska farebnosť, jemne nostalgická atmosféra a štipka retro-designu v luxusnom a vysokokvalitnom prevedení.
Nábytok z dubového  dreva, jedinečné svietidlá, účelné odkladacie priestory.
Kuchyňa je vyriešená na mieru.

▶︎ Bývanie v širšom centre s pocitom kľudu a pokoja ktorý ponúka tento byt, sa v ponuke nehnuteľností na prenájom nachádza len veľmi zriedka a preto ak vás táto ponuka zaujala neváhajte a dohodnite si obhliadku čo najskôr.

POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom byte. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní s pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU Vám spustí automaticky na tomto odkaze : https://3dobhliadka.sk/sancova

Má integrovanú chladničku, mrazničku, indukčný varný panel, digestor, umývačku riadu, mikrovlnú rúru aj rúru na pečenie. Všetko je zhotovené na mieru. Klimatizácia Vám zabezpečí možnosť prispôsobiť si teplotný komfort podľa aktuálnych potrieb.
Všade nájdete mäkké textílie z vlny ktoré vyžarujú domácu pohodu.

LOKALITA:
Vila Ľadová sa nachádza v jednej z najlukratívnejšej časti Bratislavy na ulici Šancová v tesnej blízkosti Račianskeho mýta. V pešej dostupnosti sú všetky potrebné sociálne, zdravotné ale i kultúrne možnosti a služby. Skutočne na skok sa nachádza množstvo kaviarní, reštaurácii a obchodov. Priľahlý park na Račianskom mýte alebo neďaleký lesopark na Kolibe vytvára možnosti prechádzok a výletov. Lokalita zároveň ponúka i vynikajúce dopravné napojenie na ďalšie hlavné dopravné tepny hlavného mesta

Radi vás touto výnimočnou nehnuteľnosťou prevedieme na živej obhliadke, kde Vám ukážeme všetko čo sa nachádza dnu aj vonku, aby ste získali reálny pocit z bývania v tomto byte a lokalite.

 CENA 800,- Eur + energie 120,- Eur
+ možnosť prenájmu podzemného garážového státia pre suchý vstup priamo do bytu 70,-Eur / mesiac
( v cene je zahrnutý internet a základný balík TV)

Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet mesačného nájomného )

Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-61652
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na prenájom
Spálne: 3
Kupeľne: 1
Garáž: 1

Vlastnosti:

 • Balkón
 • Bazén
 • Betónová podlaha
 • Dobrý výhľad
 • Garáž
 • Internet
 • Klimatizácia
 • Lôžkoviny
 • Sauna
 • Vonkajšie kuchyňa
 • Vyhrievanie

Počet videní nehnuteľnosti: