3 izb. LADZIANSKEHO ul. KRAMÁRE

Ladzianského, Bratislava, Slovakia
€ 550 /mesačne
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Byty
3 Izbový
1 Kúpeľňa
75 m²

▶︎ Hľadáte svetlý, tichý a priestranný byt ktorý je po kompletnej rekonštrukcii. A chcete nielen bývať ale vytvoriť si domov v ktorom sa vám bude výborne žiť ?
Ak áno, tak vám radi predstavíme túto ponuku.

NL REAL ponúka na prenájom 3 – izbový byt (samostatné izby) na Ladzianského ulici v obľúbenej tichej mestskej časti Kramáre – Bratislava III. V byte prebehla nová kompletná rekonštrukcia a bývať budete ako prvý. V byte je nová kuchynská linka, plastové okná, dvere, nová kúpeľňa a WC, zrenovované drevené parkety v izbách, nová podlaha v kuchyni a na chodbe. V byte je naozaj výborný pocit o čom sa presvedčíte na živej obhliadke, podlahová výmera je 75 m2 + 2x loggia. Na najväčšiu loggiu sa dostane z obývacej izby a je kompletne zasklená, vstup na druhú loggiu je z kuchyne a je taktiež zasklená. WC a kúpeľňa sú samostatné.

Byt sa nachádza sa v peknom prostredí plnom zelene, blízko centra. Veľmi dobrá dostupnosť v rámci Bratislavy MHD aj autom a kompletná občianska vybavenosť v blízkosti. Byt je čerstvo vymaľovaný. Byt je vhodný na prenájom pre rodinu s deťmi alebo aj možnosť dva páry, prípadne tri samostatné osoby alebo pár a dve samostatné osoby. Bezproblémové parkovanie.

POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom dome. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní, s pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU sa vám spustí automaticky na tomto odkaze : https://bit.ly/34EDwKQ

CENA PRENÁJMU :
550,- Eur + 150,- Eur energie a správcovské poplatky pri 2. osobách
CENA KOMPLET : 700,- Eur pre 2. osoby
viac osôb cena po dohode

Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet nájomného).
AK SA NEDOTELEFONUJETE, TAK PROSÍM NAPÍŠTE SMS alebo MAIL OHĽADNE KTORÉHO BYTU STE TELEFONOVALI – OZVEME SA VÁM.

Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-9856
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na prenájom
Spálne: 3
Kupeľne: 1
Úžit. plocha: 75 m²

Počet videní nehnuteľnosti: