3 izb. KRÁSNY NADŠTANDARDNÝ BYT – 120 m2 – TU NÁJDETE POKOJ A SÚKROMIE

€ 500 /mesačne
3 Izbový
1 Kúpeľňa
1 Garáže
120 m²

NL REAL ponúka na prenájom, NOVÝ 3-izbový veľkometrážny byt v industriálnej časti mesta Partizánske ( Veľké Bielice ). V tomto byte nájdete absolútne súkromie a pokoj, ktoré v spojení s nadštandardnou výmerou 120 m2 Vám zaručí kvalitné bývanie a pekný domov.

Byt sa nachádza na 1.nadzemnom podlaží, kde sa nachádza iba tento byt a jeden kancelársky priestor.

Po vstupe do bytu prídete do krásneho otvoreného a svetlého priestoru prepojenej kuchyne a obývačky. Z tejto časti prejdete do modernej a priestrannej kúpeľne s veľkým sprchovým kútom. Po chodbe prejdete do dvoch spálni a na konci chodby nájdete aj samostatnú odkladaciu miestnosť. V prípade požiadaviek nového nájomcu je možné aj byt dozariadiť.

CENA: 500,- Eur + 150,- energie a správcovské poplatky

POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ
Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom dome. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní, s pohodlia kde sa práve nachádzate.
3D PREHLIADKU sa vám spustí automaticky na tomto odkaze : www.3dobhliadka.sk/partizanske

BLIŽŠIE INFORMÁCIE telefonicky 0948 943 349 AK SA NEDOTELEFONUJTE, TAK PROSÍM NAPÍŠTE SMS alebo MAIL OHĽADNE KTORÉHO BYTU STE TELEFONOVALI – OZVEME SA VÁM. ( na všetky sms a maily reagujeme, ak je však iba zmeškaný hovor a nepríde správa, tak keď aj zavoláme späť väčšinou volajúci nevie na ktorý byt telefonoval – preto napíšte sms. )

TELEFONOVAŤ môžete DENNE do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-56989
Spálne: 3
Kupeľne: 1
Garáž: 1
Úžit. plocha: 120 m²

Počet videní nehnuteľnosti: