PREDANÉ ! 2 izb. TRNAVSKÁ CESTA ulica- NOVÉ MESTO – PODKROVNÝ BYT

Trnavská cesta, Nové Mesto, Slovakia
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Byty
2 Izbový
1 Kúpeľňa
1 Garáže
56 m²

NL REAL ponúka na predaj krásny podkrovný byt v nadstavbe staršieho tehlového bytového domu na ulici Trnavská cesta, (oproti Hant Arény) v mestskej časti Ružinov – Bratislava II.

Výborná lokalita ktorú ponúka tento byt vám zabezpečí mať všetko potrebné v bezprostrednej blízkosti. Rýchle spojenie MHD v rámci celého mesta, v pešej dostupnosti Kaufland, Billa, potraviny YEME, klientske centrum, zimný štadión O. NEPELLU, jazero Kuchajda, Štrkovecké jazero, SLSP centrála, NTC Aréna a mnoho ďalšieho.

Byt sa nachádza na 3/3 poschodí bez výťahu.
V roku 2001 bola robená nadstavba na bytovom dome a aj tento podkrovný byt. V roku 2014 prebehla zmena majiteľa tohto bytu a aj komplet rekonštrukcia celého bytu s novým nábytkom.

 • Dispozícia:
  Po vstupe do bytu na chodbe sa po ľavej strane nachádza vešiaková stena s botníkom, po pravej strane sa nachádza priestranný rolldoor odkladací priestor s klimatizačnou jednotkou.
  Z chodby prejdete do kuchynskej časti prepojenej s obývacou izbou. Moderná kuchynská linka vyrobená na mieru vám poskytne dostatok priestoru a kompletné vybavenie na prípravu jedál – súčasťou kuchynskej časti je aj vkusný jedálenský stôl pre štyri osoby. Plynulo z kuchyne prejdete do obývacej časti ktorá je vybavená pohovkou na príjemný oddych pri vašom obľúbenom seriáli ktorý si ešte viac užijete vďaka kvalitnému zvuku z namontovaného domáceho kina. Z obývačky je prechod do spálne s ktorej je aj vstup do kúpeľne s WC. Spálňa je priestranná vybavená posteľou a vstavanou rolldoor skriňou. Kúpeľňa je veľká s moderným obkladom, vybavená vaňou a WC.
  V byte nájdete príjemný pocit domova v kombinácii s moderným mestským bývaním.
  Zálohový predpis správcovi je 86,-€ . Zálohovo sa platí zvlášť elektrika 20,-€ a plyn 25,-€.
 • Byt má samostatný kotol a kúrenie aj ohrev teplej vody. Za garáž sa platí len elektrika raz ročne cca 10,-€.
 • K bytu patrí aj murovaná garáž za bytovým domom na Teslovej ulici .

 

 • PREDAJNÁ CENA – 144,999,- Eur za byt
  + možnosť prikúpenia garáže za zvýhodnenú cenu k bytu
  CENA GARÁŽE – 17,000,- Eur
 • PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj poplatkov na katastri spojených s predajom. Pri rýchlom jednaní možnosť miernej dohody.

 • Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-1549
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na predaj
Spálne: 2
Kupeľne: 1
Garáž: 1
Úžit. plocha: 56 m²

Počet videní nehnuteľnosti: