PREDANÉ -2 izb. BAJKALSKÁ ul. NOVÝ RUŽINOV – obľúbená novostavba

Bajkalská 45, Ružinov, Slovakia
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Supermarket
Station
Restaurant
Hospital
School
Park
Byty
2 Izbový
1 Kúpeľňa

Máme pre Vás v ponuke, veľmi zaujímavú nehnuteľnosť, v ktorej je nielen príjemné bývanie, ale má aj investičný potenciál pri nasledovnom raste cien.
Ponúkaný byt sa nachádza na obľúbenej Bajkalskej ulici, ktorú pozná každý Bratislavčan. Bajkalská ulica je špecifická tým že pretína dve mestské časti, Nové Mesto a Ružinov. A daná nehnuteľnosť sa nachádza práve, v druhej spomínanej mestskej časti, v Ružinove. Novo-vzniknutá lokalita ktorá má príznačný názov “NOVÝ RUŽINOV”, ponúka veľmi rýchle napojenie do centrálnej časti mesta, pekne upravené okolie projektu s dostatkom zelene, blízkosť dunajskej hrádze pre oddych a šport.

 

NL REAL ponúka na predaj úplne nový ešte neobývaný, komplet zariadený byt v novostavbe „NOVÝ RUŽINOV“ , budova VALENTINE RUŽINOV, na ulici Bajkalská č. 45 . Byt je 2 izbový aj s balkónom o rozlohe 45 m2. Nachádza sa na 2 poschodí s výťahom. Orientácia bytu je na juho-západ – je to veľmi svetlý a slnečný byt.

Byt je kompletne moderne a novo zariadený, pripravený na okamžité bývanie alebo prenajímanie.


Veľkou výhodou ju už dokončená a kompletne vybudovaná občianska vybavenosť v rámci 1. etapy. K dispozícií je pre vás kaviareň, cukráreň, vinotéka či potraviny a mnoho ďalších prevádzok v bezprostrednej blízkosti, ktoré urobia váš život komfortnejším.

Byt je vhodný aj ako investícia na prenajímanie, svojou polohou je toto veľmi žiadaná lokalita na prenajímanie – ceny pri prenájme podobných bytov sú vo výške cca 650€ mesačne.

Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 DENNE do 22:00 hod. aj v SO a NE
AK SA NEDOTELEFONUJTE, TAK PROSÍM NAPÍŠTE SMS alebo MAIL OHĽADNE KTORÉHO BYTU STE TELEFONOVALI – OZVEME SA VÁM.
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

Detaily nehnuteľnosti:

ID Nehnuteľnosti: IH-98989
Typ nehnuteľnosti: Byty
Typ: Na predaj
Spálne: 2
Kupeľne: 1

Počet videní nehnuteľnosti: