3 izb. BLUMENTÁLSKA ul. STARÉ MESTO – VÝBORNÁ LOKALITA – PRIESTRANNÝ NOVÝ MODERNÝ BYT – GARÁŽ

Prehľad

  • Cena € 950
  • Predané Nie
  • Zmluva Prenájom
  • Plocha domu83 m2
  • Izby3
  • Postele1
  • Kúpeľne1
  • Garáže2

Opis

Realitná kancelária NL REAL, ponúka na prenájom úplne nový ešte nikým neobývaný byt v NOVOSTAVBE „STEIN 2“ vo veľmi vyhľadávanej lokalite na Blumentálskej ulici v mestskej časti Staré Mesto – Bratislava I. Byt ponúka komfortné nadštandardné a moderné bývanie vo výbornej lokalite kde máte všetko čo od bývania v širšom centre mesta požadujete. Ako hlavnú výhodu bytu by sme spomenuli ticho, aj keď sa byt nachádza takmer v centre Bratislavy, jeho orientácia do vnútro bloku s krásnou teraskou kde si vychutnáte rannú kávu alebo večerné posedenie s priateľmi vám zaručí pokoj po ktorom túžite. 

– Podlahová plocha bytu je 83 m2, z toho 5 m2 tvorí príjemná terasa. Byt sa nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží s výťahom.

– Dispozícia bytu – nová moderná kuchyňa ktorá je kompletne vybavená elektrospotrebičmi – elektrická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, mikrovlná rúra, vstavaná chladnička s mrazničkou. Kuchyňa ponúka plnohodnotný priestor pre prípravu jedla a stolovanie. 

Dispozícia kuchyne a obývačky je prepojená aby vznikol priestor pre vzdušné bývanie ktoré tvorí pocit domova. Obývačka je priestranná a stvorená pre váš oddych po rušnom dni alebo načerpanie novej energie po ťažkom týždni. 

Hlavná spálňa je zariadená praktickou veľkou rolldor skriňou kde uložíte všetko oblečenie a predmety určené na skladovanie a kvalitnou posteľou kde váš spánok bude veľmi príjemnou súčasťou bývania v tomto byte. Kresla kde vkľude môže čítať vaše obľúbené knihy a ostatného zariadenia ktoré bude spríjemňovať vaše nové bývanie. 

Druhá spálňa má viac využití podľa toho ako ju chcete použiť, môže slúžiť ako detská izba, pracovňa alebo druhá plnohodnotná izba určená na spánok. Využitie závisí už len od požiadavok nového nájomcu. 

V byte ja samostatná kúpeľňa a WC. Kúpeľňa je vybavená vaňou, skrinkami a novu práčkou s ktorou budete mať ihneď čisté a pripravené oblečenie. WC je samostatné. 

Predsieň z ktorej je vstup do bytu je kompletne zariadená, vybavená šatníkom, botníkom a množstvom odkladacieho priestoru .

Pocit z bývania v tomto byte môžete zažiť len na živej obhliadke, ale pred tým ak vás táto ponuka zaujala sme pre vás pripravili 3D virtuálnu prehliadku v ktorej sa po tomto byte môžete poprechádzať z pohodlia kde sa práve nachádzate. 
Po byte sa prechádzate myšou alebo ťukom na vašom mobilnom telefóne.
3D PREHLIADKU SPUSTÍTE NA TOMTO LINKU : https://bit.ly/2TRo2xd

Nový dvor v Starom Meste
Neodmysliteľnou súčasťou staromestského života sú tiché spoločné dvory, v ktorých susedia vždy nájdu zaslúžený oddych po dlhom dni. STEIN2 prináša do Starého Mesta práve takýto dvor. Svoje vysnívané bývanie v ňom nájde každý, kto chce žiť na dobrej adrese v centre mesta, no zároveň ocení pohodu, pokoj a množstvo zelene. Vzniká tak miesto s neopakovateľnou atmosférou, kde sa deti môžu bezpečne hrať na dvore ako kedysi.

– Byt je kompletne zariadený ako je na fotografiách, po osobnej obhliadke a dohode je možnosť do zariadenia podľa potrieb nájomcu. Dokúpenie LCD TV a ostatného nábytku . 
– Klimatizovanie celého bytu je v príprave a čaká už len na kompletnú montáž ktorú zabezpečuje majiteľ z vlastných zdrojov.

CENA PRENÁJMU – 950,- Eur + 180,- Eur energie a správcovské poplatky 
CENA KOMPLET – 1130,- Eur / mesiac vrátane všetkých poplatkov 

— možnosť prenájmu garážového státia pre vaše bezproblémové parkovanie a vstupu do bytu suchou nohou priamo z garáže
CENA – 100,- Eur / mesiac za jedno parkovacie státie + DPH 

BYT JE MOŽNÉ PRENAJAŤ – 
– rodine s najviac 2 deťmi
– 2 slušným partnerským párom
– študentom ktorý hľadajú priestor pre bývanie a štúdium

Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Poloha