PREDANÉ -2 izb. TOMÁŠIKOVA ul. KOLOSEO – NÁDHERNÝ VÝHĽAD NA JAZERO KUCHAJDA

Prehľad

  • Cena € 145,000
  • TypByt
  • Predané Nie
  • Zmluva Predaj
  • StavPredaj
  • PolohaBratislava III
  • Plocha domu60 m2
  • Izby2
  • Kúpeľne1
  • Garáže1

Opis

NL REAL ponúka na predaj exkluzívne – výnimočný 2-izbový byt na najvyššom poschodí novostavby „KOLOSEO“ na Tomášikovej ulici v mestskej časti Nové Mesto – Bratislava III. Jedinečná ponuka, byt na najvyššom 13. poschodí s najkrajším výhľadom na jazero Kuchajda, panorámu mesta a krásne západy slnka. Privátne poschodie na ktoré sa vedia dostať iba majitelia bytu na danom poschodí, nakoľko je uzatvorené na kľúč vo výťahu. Dispozícia – vstupná chodba, priestranná svetlá obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, balkón s úžasným výhľadom. Podlahová výmera bytu je 56 m2 + 4 m2 balkón. V byte je tiež inštalovaná klimatizačná jednotka. KOLOSEO tvoria štyri samostatné budovy. Obvodový plášť stavby tvorí tehlové murivo so systémovým zateplením. Podobne aj omietka a všetky nátery sú volené tak, aby podporili dobré tepelno-izolačné vlastnosti tehly. Medzibytové steny, ako aj vnútorné priečky v bytoch sú z tehlového muriva WIENERBERGER. Veľké plastové okná so zníženým parapetom a 5 komorovým profilom REHAU rovnako prispievajú k výborným zvukovo a tepelnoizolačným parametrom stavby.
VÝHODNÁ INVESTÍCIA AJ NA PRENÁJÍMANIE – z našich dlhodobých skúseností s prenájmom nehnuteľností v tej lokalite aj v bytovom komplexe KOLOSEO Vám vieme odporučiť kúpu tohto bytu aj ako investičný zámer na prenajímanie. Tento byt je možné prenajať v cenovej relácii 700 až 750 Eur/mesačne v závislosti od zariadenia.
K bytu je aj parkovacie státie v podzemnej garáži bytového domu.
Jedny z najnižších nákladov na správcovské poplatky a energie vrámci novostavieb v Bratislave – mesačne cca 120,- Eur komplet.
Bytový komplex KOLOSEO je situovaný v atraktívnej časti Bratislavy – Nové Mesto, výborná poloha pri jazere Kuchajda a nákupnom centre Polus s kompletnou občianskou vybavenosťou a možnosťou športového vyžitia na neďalekých ihriskách. 
Súčasťou projektu je oddychová zóna (átrium) s množstvom zelene, lavičiek a hojdačiek pre deti. 

PREDAJNÁ CENA BYTU je 145.000,-Eur
PREDAJNÁ CENA BYTU + GARÁŽOVÉ STÁTIE – 160.000,- Eur 
PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj všetkých poplatkov spojených s predajom a prevodom na katastri.


Chcete aj Vy predať vašu nehnuteľnosť ? Chcete rýchly predaj , kvalitnú inzerciu na všetkých realitných portáloch s TOP pozíciami, kompletný právny servis, profesionálne nafotenie nehnuteľnosti fotografom a najmodernejšiu prezentáciu nehnuteľností pomocou 3D obhliadky ?
Kontaktujte nás a radi pomôžeme aj vám s bezproblémovým predajom vašej nehnuteľnosti !
Bohumil Krajčovič 0948 943 349 | krajcovic@nlreal.sk

Hodnotenie

%

Public Facilities

Poloha