2 izb. TOMÁŠIKOVA ul. RUŽINOV – BÝVAJTE VO VÝBORNEJ LOKALITE V SRDCI RUŽINOVA

Prehľad

  • Cena € 119,000
  • DruhByt
  • Predané Nie
  • Typ Predaj
  • StavPredaj
  • PolohaBratislava II
  • Plocha domu43,35 m2
  • Izby2
  • Postele1
  • Kúpeľne1

Popis

BÝVAJTE V SRDCI RUŽINOVA VO VÝBORNEJ LOKALITE S KOMPLETNOU OBČIANSKOU VYBAVENOSŤOU V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ulici oproti hotelu Bratislava. 
Bytový dom je veľmi pekný s príjemnými susedmi, kompletné zabezpečenie domu – vstup do domu je na čipový kľúč, takisto vstup do výťahu je zabezpečený čipom. Vstup na poschodí je zabezpečený dverami na kľúč – chodbu na vašom poschodí zdielate iba zo susedmi z vášho poschodia. Bytový dom má samostatný oplotený dvor plný zelene s detským ihriskom. 
Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite Ružinova plnej zelene, vo veľmi kvalitne postavenej novostavbe v blízkosti OC RETRO , DK Ružinov, Ružinovská nemocnica, park Andreja Hlinku, Štrkovecké jazero aj Ružinovské jazero Rohlík. Kompletná občianska vybavenosť v blízkosti a pešej dostupnosti – priamo pod domom sa nachádza lekáreň, dve kaviarne, lekári, oproti bytového domu NON-STOP Tesco Expres, banky, zástavky MHD, fitness centrum 200 m v Perle Ružinova, krásny park Andreja Hlinku cca 400m.

Byt je orientovaný na príjemnú tichú a svetlú východo-južnú stranu, nachádza sa na 9. poschodí s 2 výťahmi. 
Pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí kuchyňa, predsieň, kúpeľňa a pivničná kobka nachádzajúca sa v suteréne prislúchajúceho vchodu domu. Celková podlahová plocha bytu je 43,35 m2 a plocha pivničnej kobky je 1,85 m2. 
Samostatná spálňa orientovaná na južnú stranu s oknom. Kúpeľňa s vaňou a oknom. Veľmi tiché, čisté a príjemné bývanie.

Táto lokalita je veľmi vyhľadávaná svojou polohou, blízkosťou do centra, kompletným občianskym vybavením a dopravnou dostupnosťou, MHD v pešej dostupnosti – električky , autobusy.
Mesačné náklady spojené s užívaním bytu sú 104,- Eur

CHCETE SI TENTO BYT POZRIEŤ Z POHODLIA DOMOVA ? POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU KTORÚ SME PRE VÁS PRIPRAVILI A POPRECHÁDZAJTE SA PO TOMTO BYTE AKO NAŽIVO –

 


PREDAJNÁ CENA – 119,000,- Eur

PREDAJNÁ CENA je vrátane AUTORIZOVANÝCH zmlúv o prevode vlastníctva advokátskou kanceláriou aj poplatkov na katastri spojených s predajom. Pri rýchlom jednaní možnosť miernej dohody.

Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE
Informácie mailom NON-STOP: makler@nlreal.sk

Land Valuation

%

Public Facilities

Poloha